„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J.Korczak

Akademia Przedszkolaka to przedszkole z grupą żłobkową, usytuowane w malowniczej lokalizacji. Działamy od 2018r., oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych i fantastyczną, wykwalifikowaną kadrę! Zapraszamy do odwiedzin wirtualnych i w realu!

Śliczne przedszkole i grupa żłobkowa w budynku na styku kilku dzielnic. Doskonała lokalizacja: blisko przystanek autobusowy, sklep, szkoła podstawowa, niedaleko główna droga „wylotowa” w kierunku Krynicy. A dookoła dużo wspaniałych ludzi.

Oferujemy dzieciom wspaniałą opiekę, wysoki poziom edukacji i bogatą ofertę zajęć dodatkowych. A to wszystko za sprawą fachowej i fantastycznej kadry. Nasze dzieci korzystają nieodpłatnie z religii, języka angielskiego, rytmiki, języka migowego, zajęć komputerowych, warsztatów tematycznych (kulinarnych, garncarskich i „Laboratorium dla Smyka”, terapii neurodydaktycznej, indywidualnej terapii logopedycznej i gimnastyki korekcyjnej. Dodatkowo dzieci uczestniczą w zajęciach z programowania, hipoterapii i felinoterapii. Prowadzimy zajęcia w ramach wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, współpracując z najlepszymi placówkami terapeutycznymi.

W przedszkolu serwujemy 3 posiłki i drugie śniadanie – owoce na przekąskę.

Regulamin przedszkola do pobrania poniżej: