„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J.Korczak

Małe przedszkole w ślicznym budynku i malowniczej okolicy! A dookoła dużo wspaniałych ludzi.

Oferujemy dzieciom wspaniałą opiekę, wysoki poziom edukacji i bogatą ofertę zajęć dodatkowych w trzech grupach przedszkolnych
i jednej grupie żłobkowej.
To wszystko za sprawą fachowej i fantastycznej kadry: 2 panie nauczycielki i pani opiekunka w każdej grupie, nauczyciele specjaliści, prowadzący zajęcia dodatkowe: wszystkie dzieci przynajmniej raz w tygodniu korzystają z języka angielskiego, języka migowego, rytmiki, religii, zajęć teatralno – tanecznych, pomocy psychologiczno – pedagogicznej i terapii neurodydaktycznej.
Biedronki i Pszczółki mają dodatkowo warsztaty: ogrodnicze, plastyczne, laboratorium oraz kulinarne – największa atrakcja, podczas której sami przygotowujemy podwieczorek, pieczemy chleb lub babeczki, wyrabiając w sobie nawyki zdrowego żywienia.

Od września 2018 wprowadzamy także gimnastykę korekcyjną dla dzieci ze zdiagnozowanymi problemami rozwoju fizycznego.
Dla wychowanków grupy żłobkowej mamy obniżoną opłatę z racji korzystania z programu Maluch +. Dla rodzeństw oferujemy duże zniżki. Serwujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, owocowa lub warzywna przekąska, dwudaniowy obiad i podwieczorek.
Mamy żelazną zasadę: codziennie korzystamy ze świeżego powietrza. Posiadamy niewielki, ale wspaniały plac zabaw, chętnie także wyprowadzamy na spacer węża Tuptusia i po prostu zwiedzamy okolicę.

Regulamin przedszkola do pobrania poniżej: