„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J.Korczak
Małe przedszkole w ślicznym budynku i malowniczej okolicy! A dookoła dużo wspaniałych ludzi.

Oferujemy dzieciom wspaniałą opiekę, wysoki poziom edukacji i bogatą ofertę zajęć dodatkowych
w trzech grupach przedszkolnych i jednej grupie żłobkowej. A to wszystko za sprawą fachowej i fantastycznej kadry: 2 panie nauczycielki i pani opiekunka w każdej grupie,nauczyciele specjaliści, prowadzący zajęcia dodatkowe: wszystkie dzieci przynajmniej raz w tygodniu korzystają z języka angielskiego, języka migowego, rytmiki, religii, zajęć teatralno – tanecznych, pomocy psychologiczno – pedagogicznej i terapii neurodydaktycznej.
Biedronki i Pszczółki mają dodatkowo warsztaty: ogrodnicze, plastyczne, laboratorium oraz kulinarne – największa atrakcja, podczas której same przygotowują podwieczorek, pieczemy chleb lub babeczki, wyrabiając w sobie nawyki zdrowego żywienia.

Nasze Skarby w drodze na wycieczkę
Szaleństwa na nowym placu zabaw

Od września 2018 wprowadzamy także gimnastykę korekcyjną dla dzieci ze zdiagnozowanymi problemami rozwoju fizycznego.
Dla wychowanków grupy żłobkowej mamy obniżoną opłatę z racji korzystania z programu Maluch +.
Dla rodzeństw oferujemy duże zniżki.
Serwujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, owocowa lub warzywna przekąska, dwudaniowy obiad i podwieczorek.
Mamy żelazną zasadę: codziennie korzystamy ze świeżego powietrza, którego u nas, na Górkach, nie brakuje. Mamy ogromny plac zabaw, świetnie wyposażony przy dużej współpracy z Rodzicami i Sponsorami i chętnie z niego korzystamy.

Regulamin przedszkola do pobrania poniżej: